Deň otvorených dverí projektu Za vôňou dreva – reportáž

16. júla 2021 sa v obci Górki Wielkie uskutočnilo propagačno-informačné stretnutie Interreg Poľsko – Slovensko: Deň otvorených dverí projektu Za vôňou dreva zorganizovali regionálny kontaktný bod v Sliezskom vojvodstve, gmina Brenna a Centrum propagácie kultúry a športu gminy Brenna.

 

Organizátori informovali o tom, čo vzniklo vďaka finančným prostriedkom programu Interreg Poľsko-Slovensko, ako aj o predpokladoch ďalšej edície programu. Účastníci si mohli pozrieť dvojjazyčnú výstavu projektov realizovaných v poľsko-slovenskom pohraničí. Najmladší skladali puzzle, riešili vzdelávacie krížovky, rébusy a kvízy spojené s programom. Bolo tiež možné vidieť, ako pracujú deti počas maliarskeho plenéru. Návštevníci mali k dispozícii mapy, informačné a ďalšie materiály propagujúce poľsko-slovenské pohraničie. Ďakujeme za účasť na stretnutí!

    Deň otvorených dverí projektu Za vôňou dreva – reportáž Deň otvorených dverí projektu Za vôňou dreva – reportáž Deň otvorených dverí projektu Za vôňou dreva – reportáž Deň otvorených dverí projektu Za vôňou dreva – reportáž