Reportáž z Karpatských pretekov kuriérov

Športové emócie počas Karpatských pretekov kuriérov sa skončili. Mladí cyklisti aj amatéri súťažili v pohraničí – žiaľ, z dôvodu pandémie, v tomto roku len na poľskej strane.

 

Preteky sa začali 4-kilometrovým prológom ulicami Połańca. Ďalšie etapy prebiehali na trasách Tarnów – Ciężkowice a Muszyna – Niedzica-hrad. Na štarte druhej etapy v Muszyne sme boli s naším stánkom – bola to ideálna príležitosť na propagáciu programu a jeho výsledkov vrátane cyklistických chodníkov, turistických chodníkov a ďalších možností aktívneho odpočinku v poľsko-slovenskom pohraničí.

V rámci pretekov prebiehala aj klasifikácia o najlepšieho pretekára pohraničia. Cenu odovzdával Dr. Leszek Buller – riaditeľ Centra európskych projektov.

Sme radi, že sme sa mohli zúčastniť na tomto podujatí. Dúfame, že budúci rok bude môcť byť trasa znovu vyznačená aj na Slovensku. 

Pozrite si fotogalériu!

    Reportáž z Karpatských pretekov kuriérov Reportáž z Karpatských pretekov kuriérov Reportáž z Karpatských pretekov kuriérov Reportáž z Karpatských pretekov kuriérov Reportáž z Karpatských pretekov kuriérov Reportáž z Karpatských pretekov kuriérov Reportáž z Karpatských pretekov kuriérov Reportáž z Karpatských pretekov kuriérov Reportáž z Karpatských pretekov kuriérov Reportáž z Karpatských pretekov kuriérov Reportáž z Karpatských pretekov kuriérov Reportáž z Karpatských pretekov kuriérov Reportáž z Karpatských pretekov kuriérov Reportáž z Karpatských pretekov kuriérov Reportáž z Karpatských pretekov kuriérov Reportáž z Karpatských pretekov kuriérov Reportáž z Karpatských pretekov kuriérov Reportáž z Karpatských pretekov kuriérov Reportáž z Karpatských pretekov kuriérov Reportáž z Karpatských pretekov kuriérov Reportáž z Karpatských pretekov kuriérov Reportáž z Karpatských pretekov kuriérov